Personal

DIRECTORA GENERAL
Marquès Gou, Pilar

SOTSDIRECTORA
Palahí Sitjà, Anna

SECRETARI ACADÈMIC
Valenzuela Vargas, Eduard

RESPONSABLE DE PROSPECTIVA
Cercas Mena, Blanca

SECRETARIA ACADÈMICA
Carbó Lara, Joana
Figueras Torroella, Laia
Peiris Martín, Sílvia

SECRETARIA DE COORDINACIÓ
Álvarez Serra, Mònica
Boher Mayolas, Sandra
Guisado Beteta, Dolors
Rost Llinars del Torrent, Assumpció

SECRETARIA ECONÒMICA
Bolivar Urioz, Patricia
Cerdà Tomàs, Anna
del Pozo Ortiz, Anna
Palmarola Anglada, Glòria
Ponsetí Rabaña, Lídia
Ramon Díez, Cristina
Sabaté David, Pilar


 

972/210299 (extensió 5)
anna.palahi@udg.edu

972/210299 (extensió 6)
eduard.valenzuela@udg.edu

972/210299 (extensió 6)
blanca.cercas@udg.edu

972/210299 (extensió 4)
joana.carbo@udg.edu
laia.figueras@udg.edu
silvia.peiris@udg.edu

972/210299 (extensió 6)
monica.alvarez@udg.edu
sandra.boher@udg.edu
dolors.guisado@udg.edu
assumpcio.rost@udg.edu

972/210299 (extensió 5)
patricia.bolivar@udg.edu
annac.tomas@udg.edu
anna.pozo@udg.edu
gloria.palmarola@udg.edu
lidia.ponseti@udg.edu
cristina.ramon@udg.edu
pilar.sabate@udg.edu

Aquest lloc web utilitza "cookies" pròpies i de tercers per oferir-te un millor servei. En navegar-hi n'acceptes l'ús. Més info
ACCEPTAR
eventis